Notice: Missing label 'Pages' / 'game-download', file /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/label/Pages_cs.ini in /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/Tools.class.php on line 285
Downloady ke hře Call of Duty: Finest Hour pro Xbox, Playstation a Wii
Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

Hrdinové 2. světové války na screnech a videích z Call of Duty: Finest Hour

Promo týden společnosti Activision týkající se konzolové 3D akce Call of Duty: Finest Hour už se pomalu chýlí ke konci, ale dnes to určitě nebude. Společnost Activision totiž vydala další sadu obrázků a tentokrát i kolekci krátkých videí, které se týkají hlavních postav jednotlivých kampaní. Dovolte tedy, abychom vás prostřednictvím výše zmíněných médií seznámili s těmito postavami - Aleksandr Sokolov (ruský branec), Tanya Pavelovna (ruská sniperka), Nikolai Badanov (ruský tankista), Edward Carlyle (člen speciálních britských jednotek Commandos v Africe), Charles Walker (americký voják) a Sam Rivers (americký tankista). Každá z těchto postav hraje ve své kampani významnou roli a charakter každé z nich je zvýrazněn povedeným dabingem. Co se týče zmíňovaných videoukázek, tak jsou celkem tři a zabalené do jednoho archivu si je můžete stáhnout odsud. Dohromady nabízejí 2 minuty 32 sekund záběrů ze hry, respektive z neherních scén, kde si můžete řadu výše zmíněných hrdinů i jednu hrdinku prohlédnout a poslechnout přímo v akci, nebo těsně před ní.

2. 12. 2004 v 17.50 Platforma: GameCube Popularita: 56 Velikost: 16 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Dvě nová válečná videa z konzolové 3D akce Call of Duty: Finest Hour

Společnost Activision a tvůrčí tým Spark Interactive vydali dvě nová in-game videa z právě dokončené konzolové first-person akce Call of Duty: Finest Hour. První video je dlouhé 50 sekund a nabízí melodramatické záběry z několika bitev plné výbuchů a přestřelek i projevů kamarádství uprostřed válečné vřavy. Druhé video je dlouhé 1 minutu 57 sekund a stejně jako video první nabízí záběry z řady bitev ze všech tří velkých kampaní, které hra obsahuje. Samozřejmostí je nezbytný dramatický hudební doprovod symfonické hudby, který akčním záběrům dodává tu správnou atmosféru. Pokud bude hra samotná stejně zajímavá a na pohled i poslech atraktivní jako tato dvě videa, mají se majitelé konzolí Xbox a PS2 nač těšit.

12. 11. 2004 v 09.12 Platforma: GameCube Popularita: 59 Velikost: 44.1 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Tvorba hudby a zvuků na videu z konzolové 3D akce Call of Duty: Finest Hour

Společnost Activision vydala další video z konzolové válečné 3D akce Call of Duty: Finest Hour. Tentokrát je video dlouhé 1 minutu 41 sekund a zabývá se procesem nahrávání a implementace zvuků i hudby. Kromě několika krátkých záběrů z dramatických bitev, kde se to jen hemží svištícími kuklami a vybuchujícími granáty, video nabízí i záběry zachycující pořizování zvuků specifických zbraní a ukázky z natáčení orchestrálního hudebního doprovodu. Jeho autorem je Michael Giacchino a i díky několika krátkým ukázkám z videa je zřejmé, že se jedná o hudbu, která se bez problémů vyrovná nejkvalitnější filmovému soundtracku. Hudba a autentické zvuky jsou velmi důležité pro tvorbu dramatické atmosféry, která je zase jedním z největších taháků tohoto titulu. Hráč se zúčastní celé řady historicky podložených bitev a tvůrci chtěli docílit toho, aby hráč nabyl pocitu, že se skutečně nachází na bojišti a jde mu doslova krk. Zda se jim to v plné míře povedlo se přesvědčíme již brzy. Hra vychází příští týden a vy si ji už nyní můžete předobjednat, aby vám došla co nejdříve bez zbytečného zdržení způsobeného dodatečným objednáváním.

2. 11. 2004 v 12.20 Platforma: GameCube Popularita: 22 Velikost: 28.6 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Nové obrázky a video z konzolové 3D akce Call of Duty: Finest Hour

Do vydání konzolové válečné 3D akce Call of Duty: Finest Hour už mnoho času nezbývá a my vám dnes nabízíme sadu nových obrázků a také nové video, obojí původem z GameSpy. Video je dlouhé 1 minutu 46 sekund a obsahuje záběry přímo ze hry doprovázené vysvětlujícím komentářem tvůrců z týmu Spark Unlimited. Části videa věnované záběrům přímo ze hry nabízí impresivní ukázky z několika různých misí, včetně zimní mise v tanku, nebo mise odehrávající se uprostřed vyprahlé pouště. Call of Duty: Finest Hour nabídne přinejmenším stejně intenzivní zábavu jako původní Call of Duty na PC. Přitom se nejedná o žádný klon, ale zcela nový titul s originálními misemi, hudebním doprovodem i vlastním příběhem a povedeným dabingem. Ale o tom se majitelé konzolí PS2, Gamecube a Xbox budou moci přesvědčit již 26. listopadu, kdy hra vychází.

1. 11. 2004 v 15.20 Platforma: GameCube Popularita: 35 Velikost: 11.6 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Dramatické video z válečné konzolové 3D akce Call of Duty: Finest Hour

Společnost Activision a tvůrčí tým Spark Unlimited vydali další in-game video z jejich připravované konzolové 3D akce Call of Duty: Finest Hour. Video je sice dlouhé pouze 39 sekund, ale za to nabízí povedený sestřih dramatických záběrů z mnoha bitev, kterých se hráč v CoD: Finest Hour zúčastní. Představeny jsou jak boje v úzkých městských uličkách, tak i například mise, kde hráč bojuje jako velitel tanku. Call of Duty: Finest Hour je titul, který z veleúspěšné 3D akce pro PC pouze vychází a přebírá strukturu a celkovou koncepci. Náplň misí samotných je zcela odlišná a originální. Zbrusu nový je také hudební doprovod a dabing většiny postav. Majitele konzolí PS2 a Xbox, pro něž je hra určena navíc jistě potěší, že hra podporuje multiplayer až pro 8 hráčů.

9. 10. 2004 v 11.51 Platforma: GameCube Popularita: 60 Velikost: 10.2 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Intenzivní přestřelky na videu z konzolové 3D akce Call of Duty: Finest Hour

Společnost Activision oznámila, že pro připravovanou konzolovou válečnou 3D akci Call of Duty: Finest Hour zajistila hned čtyři známé osobnosti z filmového a hudebního světa, které svými schopnostmi pomohou zvýšit celkovou kvalitu hry. Konkrétně jde o scenáristu Michaela Schiffera, který se postaral o zajímavý scénář hry, Michaela Giacchina, který složil orchestrální hudební doprovod, Dennise Haysberta, který se postaral o hlas vypravěče a Briana Johnsonna (zpěvák australských raubířů AC/DC), který nadaboval hlavní postavu v britské kampani hry. Společně s tímto oznámení byly uvolněny také nové obrázky a sada krátkých videoukázek, jejichž délka v jednotlivých případech jen těsně přesahuje půl minuty a dohromady nabízejí 3 minuty 14 sekund intenzivních záběrů z mnoha dramatických bitev a přestřelek. Nechybí ani ukázky z nebezpečného doprovodu tanku a bitvy v uzoučkých úzkých ulicích, kde v každém okně číhají smrtelně nebezpeční snipeři.

8. 10. 2004 v 10.33 Platforma: GameCube Popularita: 14 Velikost: 18.2 MB Typ: Trailer

Stáhnout