Notice: Missing label 'Pages' / 'game-download', file /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/label/Pages_cs.ini in /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/Tools.class.php on line 285
Downloady ke hře Battlefield 2: Modern Combat pro Xbox, Playstation a Wii

Povedené promo video z konzolové akce Battlefield 2: Modern Combat

Společnost EA vydala nové promo video z konzolové akce Battlefield 2: Modern Combat, která vyjde 26. 10. ve verzi pro PS2 a Xbox a za pár měsíců i ve verzi pro Xbox 360. Tohle promo video se EA rozhodně povedlo, což snad bude platit i o hře samotné. Video je bez 10 sekund dlouhé 2 minuty a jak hlásá text na začátku videa, je údajně celé pořízeno z přímo ze hry dvou soupeřících týmů v jednom z mnoha multiplayer módů. Co se vizuální stránky týče, vypadá BF 2: Modern Combat na videu i díky řadě efektů poměrně lákavě, ačkoli modely vojáků k těm nejdetailnějším a nejlépe rozpohybovaným rozhodně nepatří. Video je však dobře zrežírované a záběry jsou sestříhány tak, že je rozhodně nač se dívat. Zápletka videa je taková, že tým speciálních jednotek je postupně různými způsoby decimován takřka neviditelným soupeřem. Ve druhé části videa je pak k vidění atraktivní honička dvou obrněných vozidel. Battlefield 2: Modern Combat (koupit na Bontonlandu) majitelům konzolí nabízí to co majitelé PC (díky titulům v sérii Battlefield) mají už několik let. Hra je zasazená do budoucnosti. Znamená to, že jsou k dispozici zbraně současnosti a blízké budoucnosti. Nejde však pouze o zbraně, ale i celou řadu dopravních a bojových prostředků. Základem hry je singleplayer kampaň odehrávající se v Kazachstánu, kde se střetávají vojenské síly 4 znepřátelených stran a bojují společně i proti sobě v řadě misí propojených propagandistickým příběhem. Mezi hratelné strany patří USA, Evropská Unie, Čína a Blízkovýchodní Koalice. Battlefield 2: Modern Combat dohromady nabízí přes 30 ovladatelných dopravních a bojových prostředků, propagandistickou singleplayer kampaň, multiplayer v několika módech přes LAN i internet, 10 speciálních multiplayer map, několik tříd vojáků pro multiplayer (Assault, Sniper, Special Ops, Combat Engineer, Combat Support), přes 50 do detailu zpracovaných zbraní a další. Zmínku zaslouží možnost upgradu vybavení a možnost několikanásobného povýšení z obyčejného vojína až třeba na generála.

14. 10. 2005 v 15.41 Platforma: GameCube Popularita: 74 Velikost: 13.2 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Battlefield 2: Modern Combat - Rafinery video

1 minut 13 sekund dlouhé video, jež nabízí několik záběrů z boje v tanku a představuje také jeden užitečný prvek, kdy hráč z pozice velitele může ovládat kteréhokoli ze svých podřízených. Přesun z těla do těla přitom probíhá stiskem jediného tlačítka.

30. 9. 2005 v 09.55 Platforma: GameCube Popularita: 43 Velikost: 8.3 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Battlefield 2: Modern Combat - trailer č.3

Skoro 5 minut dlouhé video, jež kromě řady záběrů z různých částí hry nabízí i zajímavé mini-rozhovory s vývojáři, kteří se vyjadřují na různá témata jako jsou například zvuky zbraní, zpracování boje v tanku atd.

30. 9. 2005 v 09.52 Platforma: GameCube Popularita: 60 Velikost: 50.4 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Bojové prostředky Blízkovýchodní Koalice na videu z BF 2: Modern Combat

Společnost Electronic Arts vydala zbrusu nové video z chystané konzolové akce Battlefield 2: Modern Combat od švédského týmu Digital Illusions, které představuje bojové prostředky jedné ze znepřátelených stran. Video je bez sekundy dlouhé přesně minutu a půl a nabízí pohled na bojové prostředky, jež v boji proti soupeřům použije Blízkovýchodní Koalice, neboli zkráceně MEC. Patří mezi ně (bojové prostředky) například lehký bojový člun, obrněný transportér, obrněný džíp, tanku podobný stroj určený právě pro ničení tanků, vozidlo protivzdušné obrany, bojová helikoptéra a další. Battlefield 2: Modern Combat majitelům konzolí nabízí to co majitelé PC (díky titulům v sérii Battlefield) mají už několik let. Hra je zasazená do budoucnosti. Znamená to, že jsou k dispozici zbraně současnosti a blízké budoucnosti. Nejde však pouze o zbraně, ale i celou řadu dopravních a bojových prostředků. Základem hry je singleplayer kampaň odehrávající se v Kazachstánu, kde se střetávají vojenské síly 4 znepřátelených stran a bojují společně i proti sobě v řadě misí propojených propagandistickým příběhem. Mezi hratelné strany patří USA, Evropská Unie, Čína a Blízkovýchodní Koalice. Battlefield 2: Modern Combat dohromady nabízí přes 30 ovladatelných dopravních a bojových prostředků, propagandistickou singleplayer kampaň, multiplayer v několika módech přes LAN i internet, 10 speciálních multiplayer map, několik tříd vojáků pro multiplayer (Assault, Sniper, Special Ops, Combat Engineer, Combat Support), přes 50 do detailu zpracovaných zbraní a další. Zmínku zaslouží možnost upgradu vybavení a možnost několikanásobného povýšení z obyčejného vojína až třeba na generála. Hru si mohou zájemci předobjednat zde.

31. 8. 2005 v 14.47 Platforma: GameCube Popularita: 34 Velikost: 9.9 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Balík in-game videí z konzolové 3D FPS Battlefield 2: Modern Combat

Koncem minulého týdne spol. EA oznámila, že v US verzi oficiálního Xbox Magazínu je k dispozici hratelná demoverze konzolové akce Battlefield 2: Modern Combat. Pro ty, kteří k časopisu nemají přístup jsou nyní k dispozici alespoň nová videa. Videa jsou vzhledem ke své velikosti zabalená do jedno archivu, který si zájemci mohou stáhnout odsud. První video je dlouhé přesně minutu a čtvrt a nabízí pohled na manévrování a boj s helikoptérou, která je jedním z mnoha ve hře dostupných bojových prostředků. Druhé video nabízí 43 sekund záběrům na nichž se v boji představuje několik druhů džípů a obrněných vozidel, s nimiž lze provádět celou řadu zajímavých kousků, z nichž však soupeř rozhodně radost mít nebude. 1 minut 11 sekund dlouhá třetí videoukázka nabízí pohled na bitvu několika tanků, které jsou sice ultimátním bojovým prostředkem co se palebné síly týče, ale jsou také pomalé a v boji v prostoru s možností omezené navigace až příliš neohrabané. Battlefield 2: Modern Combat majitelům konzolí nabízí to co majitelé PC (díky titulům v sérii Battlefield) mají už několik let. Hra je zasazená do budoucnosti. Znamená to, že jsou k dispozici zbraně současnosti a blízké budoucnosti. Nejde však pouze o zbraně, ale i celou řadu dopravních a bojových prostředků. Základem hry je singleplayer kampaň odehrávající se v Kazachstánu, kde se střetávají vojenské síly 4 znepřátelených stran a bojují společně i proti sobě v řadě misí propojených propagandistickým příběhem. Mezi hratelné strany patří USA, Evropská Unie, Čína a Blízkovýchodní Koalice. Battlefield 2: Modern Combat dohromady nabízí přes 30 ovladatelných dopravních a bojových prostředků, propagandistickou singleplayer kampaň, multiplayer v několika módech přes LAN i internet, 10 speciálních multiplayer map, několik tříd vojáků pro multiplayer (Assault, Sniper, Special Ops, Combat Engineer, Combat Support), přes 50 do detailu zpracovaných zbraní a další. Zmínku zaslouží možnost upgradu vybavení a možnost několikanásobného povýšení z obyčejného vojína až třeba na generála. hru si mohou zájemci předobjednat zde.

29. 8. 2005 v 09.41 Platforma: GameCube Popularita: 48 Velikost: 22 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Battlefield 2: Modern Combat - in-game video

1 minut 15 sekund dlouhé video, jež se točí okolo vojenského vrtulníku, který je jedním z několika ovladatelných bojových prostředků, které budou v BF 2: Modern Combat k dispozici. Video nabízí pohled na manévrování s helikoptérou i na její zapojení v boji, což skončí její likvidací.

30. 7. 2005 v 11.30 Platforma: GameCube Popularita: 57 Velikost: 8.9 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Battlefield 2: Modern Combat - promo video

Minutu 11 sekund dlouhé promo video z konzolové 3D FPS Battlefield 2: Modern Combat. Video nabízí sestřih záběrů z dramatických přestřelek v boji o most. Všechno probíhá za hustého sněžení a výborná atmosféra videa je podpořena útržky rádiové komunikace.

2. 6. 2005 v 16.58 Platforma: GameCube Popularita: 56 Velikost: 9 MB Typ: Trailer

Stáhnout