Notice: Missing label 'Pages' / 'game-download', file /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/label/Pages_cs.ini in /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/Tools.class.php on line 285
Downloady ke hře Prince of Persia: Warrior Within pro Xbox, Playstation a Wii
Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

Stahujte druhou demoverzi akční adventure Prince of Persia: Warrior Within

Společnost Ubisoft vydala druhé demo vcelku nedávno vydané příběhové akční adventure Prince of Persia: Warrior Within. Potěšující je hlavně fakt, že demo obsahuje jiný pár úrovní, které podle 3D Gamers presentují hlavně arkádovou a adventurní část hry. Druhá hratelná demoverze Prince of Persia: Warrior Within obsahuje opět dramatické filmové intro video a dva výše zmiňované levely. Ty všem pochybovačům dokazují, že PoP: Warrior Within není pouze sekačka a mlátička se spoustou krve, useknutých hlav a končetin a efektními kombo údery, ale i solidní platformovka s řadou zajímavých puzzlů. Za zmínku stojí i fakt, že aktuální druhé demo je také mnohem menší než demo první. Řečí už však bylo dost. Stáhněte si demo a sami se přesvěčte, jak skvělý je Prince of Persia: Warrior Within titul.

31. 1. 2005 v 19.09 Platforma: GameCube Popularita: 1070 Velikost: 311.6 MB Typ: Hratelné demo

Stáhnout

Sada nových screenů a trailer z Prince of Persia: Warrior Within

Společnost Ubisoft pokračuje ve vydávání nových materiálů z third-person akce Prince of Persia: Warrior Within i poté, co už by se hra měla nacházet na pultech obchodů. Vzhledem k tomu, že u nás v ČR se hra objeví až za několik dní, to však vůbec nevadí a fanoušci hry si mají alespoň čím krátit čekání. K dispozici je tedy zhruba 50 nových screenshotů v naší galerii a tento 1 minutu 20 sekund dlouhý trailer, který nabízí ukázky z dokonale zpracovaného renderovaného filmečku, kde princ čelí Shahdee a jejím pohůnkům. Ti se na její příkaz snaží vyplnit to co osud princi předurčil, tedy smrt. I tohle video jasně naznačuje, že PoP: Warrior Within se stylově hodně vzdálil od vzdušného a pohádkového prvního dílu, což se spoustě hráčů vůbec nebude líbit. Jistě se však najde spousta takových, kteří změnu stylu hry s nadšením přivítají.

3. 12. 2004 v 12.05 Platforma: GameCube Popularita: 130 Velikost: 33.2 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Prince of Persia: Warrior Within - theatrical trailer

Více než dvě a půl minuty dlouhé promo video svým stylem připomínající filmové upoutávky v kinech a TV. Video je sestaveno ze záběrů přímo ze hry i z renderovaných filmečků.

25. 11. 2004 v 12.00 Platforma: GameCube Popularita: 188 Velikost: 8.8 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Nové video z Prince of Persia: Warrior Within - Shahdee se představuje

Společnost Ubisoft vydala další z nekonečné řady videí z právě dokončené 3D akce Prince of Persia: Warrior Within. Video je tentokrát dlouhé 2 minuty 13 sekund a nabízí záběry z neherní enginové sekvence, v níž je za strašné bouře princova loď napadena jednou z přisluhovaček vládkyně času Shahdee a hordou jejích strašlivých bojovníků. Na pozadí tentokrát nehraje metalový soundtrack, ale orchestrální hudba. Hra samotná už je v současné době hotová a od 2. prosince bude k dispozici v obchodech po celém světě ve verzi pro PC, PS2, Xbox i Gamecube. V ČR by se hra měla objevit jen s mírným zpožděním ještě během první poloviny prosince a rozhodně nic nepokazíte, když si ji zakoupíte již nyní.

24. 11. 2004 v 09.20 Platforma: GameCube Popularita: 135 Velikost: 16.5 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Prince of Persia: Warrior Within - 3D screenshoty

Speciální screenshot určený pro přehrávání v QuickTimu, který nabízí pohled na souboj prince s Shahdee - přisluhovačkou vládkyně ostrova Času

21. 11. 2004 v 09.23 Platforma: GameCube Popularita: 193 Velikost: 4.8 MB Typ: Modifikace

Stáhnout

Prince of Persia: Warrior Within - video interview

Přesně 4 minuty dlouhé video interview z producentem hry Yannisem Mallatem a uměleckým vedoucím JC Guyotem. Oba dva hovoří o vývoji celé série Prince of Persia od původních titulů z 8bitů až po PoP: Warrior Within.

21. 11. 2004 v 09.22 Platforma: GameCube Popularita: 74 Velikost: 10.2 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Prince of Persia: Warrior Within - The Powers of Time video

Minutu a půl dlouhé in-game video z third-person akce Prince of Persia: Warrior Within, které představuje speciální schopnosti, jež může princ používat díky talismanu Písky času. Ten mu na konci prvního dílu darovala Farah a princ jej bude ve svém další dobrodružství zatraceně často potřebovat.

17. 11. 2004 v 12.12 Platforma: GameCube Popularita: 82 Velikost: 4 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Další promo video z temné 3rd person akce Prince of Persia: Warrior Within

Společnost Ubisoft neúnavně pokračuje v propagaci své připravované third-person akce Prince of Persia: Warrior Within a vydala další nové video. Tentokrát se jedná o 1 minutu 22 sekund dlouhé promo video začínající ukázkou z nádherně zpracované renderované sekvence, která je stejně temně laděná, jako celý zbytek hry. Video nabízí pohled na prince cestujícího válkou zničenou ponurou krajinou, kde je napaden několika nepřáteli. S nimi se velmi rychle a bez servítek vypořádá (čti brutálně je odpraví) s pomocí nože, těžké palice, oboustranné sekery a sady dřevěných hrotů vyčnívajících ze země. Tuto soubojovou sekvenci přerušuje pouze několik prostřihů na prince, který marně utíká před temným stínem ulicemi nočního města. Onen stín je osud, před nímž se princ marně snaží utéci i když ví, že se mu nakonec bude muset postavit a pravděpodobně i podvolit. S každým dalším vydaným trailerem je zřejmé, že tvůrci vytvořili opravdu zcela nový titul, který s předešlou hrou má už jen pramálo společného. Všechno se točí okolo soubojů, hlavním tématem je co nejbrutálnější způsob zabití a smrt a hádanky i arkádové skákací sekvence prakticky vymizely. Tvůrci hodně riskují. Fanoušci totiž očekávali něco trochu jiného. Uvidíme jak si hra po svém vydání komerčně povede.

16. 11. 2004 v 08.33 Platforma: GameCube Popularita: 70 Velikost: 37.7 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Marný útěk před smrtí na videu z Prince of Persia: Warrior Within

Společnost Ubisoft nasadila celkem solidní tempo ve vydávání nových videí z právě dokončované third-person akční adventure prince of Persia: Warrior Within. Dnes si tedy můžete stáhnou a prohlédnout nový trailer, který nabízí 1 minutu 21 sekund záběrů z renderovaných filmečků, které jsou jak jinak než temné, skvěle zrežírované a ještě lépe nadabované. Z toho videa strach z blížící se smrti a nevyhnutelnosti osudu přímo sálá a dá se tedy očekávat, že při hraní bude tento zážitek ještě intenzivnější. Je ovšem třeba položit si otázku, zda hráči tuto temnější stylizaci přijmou. Tvůrci sice navazují na veleúspěšný první titul, ale změna k níž se odhodlali je skutečně radikální a riskují ztrátu velkého množství fanoušků, zejména těch mladších, pro které bude Prince of Persia: Warrior Within až příliš temný, až příliš brutální, až příliš krvavý a bojově zaměřený titul. Zhruba za 14 dní se uvidí, jestli se tvůrcům risk vyplatil. Zatím sledujte tento skvělý trailer.

11. 11. 2004 v 16.16 Platforma: GameCube Popularita: 79 Velikost: 33.7 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Akrobacie a rafinované pasti na videích z Prince of Persia: Warrior Within

Společnost Ubisoft vydala dvě nová videa z chystané third-person akce Prince of Persia: Warrior Within. První video je dlouhé 31 vteřin a nabízí sestřih záběrů na nichž princ provádí řadu akrobaticky náročných pohybů. Druhé video není o moc delší. Jeho stopáž je pouhých 32 sekund a představuje prince, kterak se snaží vyhnout rafinovaně nastraženým pastem. Obojího (pastí i akrobacie) bude v Prince of Persia: Warrior Within o něco méně než v prvním díle. A to samozřejmě na úkor zcela zřetelně preferovaných soubojů. Spoustu fanoušků původní hry to zcela jistě odradí, stejně jako je odradí celkově temná a krvavá, místy až brutální stylizace hry. Tvůrcům tak nezbývá doufat, že právě propracovanějšími souboji přilákají ty hráče, které nebaví skákání a vyhýbání se důmyslným pastem.

10. 11. 2004 v 11.20 Platforma: GameCube Popularita: 75 Velikost: 25.6 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Sledujte screeny a videointerview s M. Bellucci o PoP: Warrior Within

Společnost Ubisoft vydala sadu obrázků a také videointerview se známou herečkou Monicou Bellucci, která propůjčí hlas hlavní ženské postavě Kailleny v právě dokončované third-person akci Prince of Persia: The Warriors Within. Videointerview je dlouhé 3 minuty 8 sekund a pozorný posluchač/divák se v něm dozví odpověď na řadu otázek týkající se účasti M. Bellucci na projektu. Tato sličná herečka s uhrančivým hlasem si zahrála už v mnoha projektech včetně kultovní trilogie The Matrix, kontroverzním snímku Mela Gibsona Umučení Krista a spoustě dalších filmů. Její hlas je navíc opravdu tajemný i uhrančivý, což je znásobeno neanglickým dialektem. Ostatně mrkněte na video a přesvěčte se sami.

9. 11. 2004 v 08.30 Platforma: GameCube Popularita: 59 Velikost: 18.7 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Sledujte další temné video z 3rd person akce Prince of Persia: Warrior Within

Společnost Ubisoft vydala další video z krvavé a temné third-person akce Prince of Persia: Warrior Within. Video je dlouhé 2 minuty 33 sekund a moc dobře jej znají ti, kteří si před časem stáhli a zahráli demoverzi. Možná až příliš výrazným prvkem videa je doprovodná skladba I Stand Alone od kapely Godsmack, která je i titulním songem celé hry. Jinak trailer nabízí nejenom ukázky z renderovaného intra a dalších filmečků, ale také spoustu dobře známých záběrů ze hry, kde si to princ za použití svých nově nabytých bojových schopností rozdává s celou řadou nepřátel v různých lokacích. I podle demoverze je zřejmé, že hra nabídne dobře zpracovaný soubojový systém. Otázkou ovšem je, kolika hráčům se (ne-) bude líbit nové – temné ladění celé hry, tísnivá atmosféra plná hrůzy i strachu a nezbytné liry krve. Po vydání dema se diskusní fóra jen hemžila poněkud rozpačitými názory a steskem po stylu, který tvůrci předvedli v Prince of Persia: The Sands of Time.

4. 11. 2004 v 08.10 Platforma: GameCube Popularita: 76 Velikost: 13.1 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Obrázky a video představující nepřátele v Prince of Persia: Warrior Within

Společnost Ubisoft a její montrealské studio vydali sadu nových obrázků a také další in-game video z očekávané third-person akce Prince of Persia: Warrior Within. Video standardní velikosti je dlouhé 1 minutu 52 sekund a představuje hned několik druhů nepřátel, s nimiž se princ na své cestě za oklamáním osudu setká a utká. Jde o první video z plánované série a představení se dočkali tito nepřátelé - Raider, Executioner, odporný Spike Beast, temný a tajemný Crow Master, mrštná Blade Dancer, krvelačná potvora jménem Silhouette, obrovitý Brute a majestátní Griffin. Všichni tito nepřátelé se ve hře objeví ve velkém množství a kombinovaně, což při jejich schopnostech znamená velkou spoustu problémů. Na druhou stranu jsou všechny potvory tak nádherně zpracované, že je radost na ně pohledět i když to znamená smrt hlavního hrdiny.

29. 10. 2004 v 15.10 Platforma: GameCube Popularita: 85 Velikost: 54.6 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Stahujte demoverzi temné 3rd person akce Prince of Persia: Warrior Within

Společnost Ubisoft vydala zcela neočekávaně hratelnou demoverzi netrpělivě očekávané temně laděné third-person akční hry Prince of Persia: Warrior Within. Jde o pořádně velkou demoverzi, která nabízí volbu hned z několika jazyků včetně angličtiny, dále obsahuje dobře známé intro video a hratelná část zahrnuje jeden level odehrávající se na lodi. Jde o úroveň, jež je k vidění právě v intro videu a která zároveň slouží jako tutoriál. Ten bude potřeba i pro ty co hráli první díl. Tvůrci totiž pro druhý díl změnili nejenom celkovou atmosféru hry, ale také soubojový systém. Ten nyní nabízí možnost provádět různé fígle s použitím zbraní i bez nich, aniž by po hráči vyžadovala zvládnutí nějak složitého ovládání. Vše je otázkou stisku správného tlačítka na gamepadu v tu správnou chvíli. Ostatně to už si vyzkoušejte sami v této demoverzi.

15. 10. 2004 v 18.11 Platforma: GameCube Popularita: 491 Velikost: 496 MB Typ: Hratelné demo

Stáhnout

Nová homepage a promo trailer z temné third-person akce Prince of Persia: Warrior Within

Společnost Ubisoft spustila novou plnohodnotnou homepage připravované temné third-person akce Prince of Persia: Warrior Within. Stránky nabízejí informace o příběhu, podrobný výpis všech hlavních a hlavně nových prvků oproti prvnímu dílu, popis a obrázky všech dostupných (prakticky výhradně sečných a bodných) zbraní, nádherné ukázky ze všech herních prostředí v podobě artworků a renderů a nechybí ani představení hlavních postav i nepřátel včetně ukázek pohybových animací. K dispozici jsou samozřejmě sekce z obrázky, artworky a videoukázkami ze všech verzí hry, FAQ, odkazy na fanouškovské stránky, odkaz na diskusní fórum a fanoušci hry zde najdou i screensavery, wallpapery a další specialitky. Společně se spuštěním oficiální stránky byl vydán i zbrusu nový promo trailer. Jde o 1 minutu 7 sekund dlouhou renderovanou videoukázku, která nabízí pohled na celou řadu efektních bojových scén v hlavní roli s Princem, jenž se marně snaží uniknout smrti.

13. 10. 2004 v 10.24 Platforma: GameCube Popularita: 64 Velikost: 5.5 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Screeny a bojové video z 3rd person akce Prince of Persia: Warrior Within

Společnost Ubisoft vydala sadu nových obrázků a další skvělý promo trailer z jejich third person akční adventury Prince of Persia: Warrior Within. Video je dlouhé 2 minuty 36 sekund a nabízí pořádně adrenalinový a brutálně krvavý sestřih řady soubojových scén. Video představuje nejenom použití řady (často krkolomných) bojových chvatů převzatých hned z několika bojových umění, ale také boj s několika sečnými zbraněmi a způsob jakým je lze použít i na dálku. V závěru videa je pak k dispozici i celý sled záběrů ze soubojů, kde princ své vlastní tělo promění v projektil, kterým odrovná celé šiky nepřátel. Propracovaný a hlavně absolutně otevřený soubojový systém se spoustou možností je základním prvkem Prince of Persia: Warrior Within. Zároveň jde o značné vylepšení oproti prvnímu dílu, který trpěl až příliš jednoduchými souboji. Za zmínku ještě stojí, že je video doprovázeno řádně těžkotonážním metalem a skřeky umírajících protivníků.

24. 9. 2004 v 08.40 Platforma: GameCube Popularita: 106 Velikost: 73.5 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Pokročilá akrobacie v novém videu z Prince of Persia: Warrior Within

Společnost Ubisoft vydala zbrusu nové video s in-game záběry z připravované third-person akční adventury Prince of Persia: Warrior Within. Video je dlouhé 1 minutu 29 sekund a konečně už se nezabývá pouze soubojovými scénami. V novém videu je představen druhý hlavní prvek vedle soubojů, kterým je řešení prostorových hádanek a puzzlů. Video tudíž představuje prince běhajícího po zdech, manipulujícího s přepínači, skákajícího po úzkých plošinkách, chytajícího se zavěšených kůlů, vyhýbajícího se pastem a šplhajícího po lanech. To samozřejmě není ani zdaleka vše co bude moci prince ve hře provádět, ale pro to abyste si udělali obrázek to bohatě stačí.

17. 9. 2004 v 07.48 Platforma: GameCube Popularita: 80 Velikost: 4.6 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Prince of Persia: Warrior Within - enviromental fighting video

Čtyřicet šest sekund dlouhé video, které nabízí pohled na to, jak princ při soubojích využívá prostředí, konkrétně stěn, sloupů, balkonů atd.

2. 9. 2004 v 09.10 Platforma: GameCube Popularita: 119 Velikost: 23.7 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Prince of Persia: Warrior Within - grab moves video

Čtyřicet šest sekund dlouhé in-game video, které nabízí pohled na některé ze speciálních chvatů pro okamžité usmrcení soupeře.

2. 9. 2004 v 09.10 Platforma: GameCube Popularita: 138 Velikost: 21.7 MB Typ: Trailer

Stáhnout